Єгор Соболєв – Президенту: «Ви покриваєте незаконне збагачення та державну зраду чи ні?»

СБУ почала розслідування за викритими журналістами фактами незаконного збагачення та можливих зв’язків з Росією першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України Семочка. Раніше аналогічне розслідування розпочало Антикорупційне бюро України.

Коментуючи ситуацію, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв звертається до Петра Порошенка, який призначив Семочка на посаду: «Можна багато розповідати про свій патріотизм по телевізору та на білбордах, але насправді за політика завжди говорять його дії, голосування або підписи. Під призначенням Семочка стоїть ваш підпис, пане Президенте».

Однак, вже другий тиждень Президент мовчить і робить вигляд, що ця історія його не стосується, хоча йдеться про незаконне збагачення під час війни за незалежність другого за посадою розвідника України і його імовірні зв’язки з Російською Федерацією!

«Як може заробити розвідник під час війни за незалежність? – обурюється Єгор Соболєв. – Вартість його маєтків, які з’явилися в пов’язаних з ним людей, журналісти оцінили в 7 мільйонів доларів».

Підсумовуючи, народний депутат ще раз звертається до Президента: «Ви маєте чітко відповісти суспільству – покриваєте незаконне збагачення, державну зраду чи ні? Відповідь може бути тільки в діях. В будь-якій успішній європейській цивілізованій державі такий посадовець сам би пішов у відставку. Якщо він цього не робить, його треба відсторонити на час виконання перевірки і притягнути до відповідальності, якщо факти підтвердяться. Інакше ви самі за незаконне збагачення і за державну зраду».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини