Єгор Соболєв прем’єр-міністру: «Що заважає уряду без махновщини заборонити імпорт вугілля із території окупанта?»

Під час години запитань до Кабінету міністрів у парламенті народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв звернувся до голову уряду щодо припинення фінансування країни-окупанта шляхом закупівлі вугілля: “Пане прем’єр-міністре, що заважає вашому Уряду без махновщини заборонити імпорт російського вугілля? Чому ми і далі дозволяємо фінансувати агресора?».

У відповідь Голова Уряду Володимир Гройсман вкотре у зневажливій формі відповів народному депутату, що за інформацією Міністерства палива та енергетики, жодна державна компанія не закуповує вугілля у країни-агресора. 

“А що стосується махновщини, то я глибоко переконаний: народним депутатам треба читати законодавство України та бути прикладом дотримання норм чинного законодавства, а не махати своїм мандатом та бравувати своєю недоторканістю. Знімайте недоторканість, знімайте мандат, ставайте рівними перед законом, як і прем’єр-міністр країни, який не має жодної недоторканності, і займайтесь своєю громадською діяльністю»,- зазначив Володимир Гройсман. 

Окрім того, пригадав урядовцям Єгор Соболєв, Міністерство внутрішніх справ обіцяло оприлюднити інформацію, що сталося з Юрієм Голубаном, який у формі офіцера української поліції виступав у Верховній Раді, а потім був ідентифікований серед зрадників України з батальйону «Восток». 

У відповідь на це запитання Єгору Соболєву заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян сказав, що полковник поліції Голубан Юрій Степанович працює командиром роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції у Донецькій області і зараз навіть подав документи на переведення до Київської області. А СБУ повинна надати висновки, винен він, чи ні.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини