Єгор Соболєв: «Порушники закону про протидію корупції мають сісти»

Цієї осені Верховна Рада має прийняти рішення, котрі приведуть топ-корупціонерів до в’язниці. У цьому певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв. Перш за все, мова про закон щодо створення Антикорупційного суду.

Політик пояснює: «Без справжнього суду всі найважливіші розслідування, починаючи зі справи прокурора зони АТО Костянтина Кулика, якого було звинувачено у незаконному збагаченні, гальмуються та гинуть в судах».

«Зараз Антикорупційне бюро бачить одним з пріоритетів своїх розслідувань аферу Роттердам +, коли вся країна платить за електроенергію начебто за вугілля, котре завозиться з міжнародних бірж Голландії, а насправді ми продовжуємо закуповувати це вугілля, в тому числі, в Росії, – додає народний депутат. – Усі ці речі безкарні, тому що немає суду».

Крім того, Єгор Соболєв попередив колег-депутатів, що у разі небажання Верховної Ради приймати відповідне рішення про Антикорупційний суд, проситиме людей прийти під парламент. Він акцентує: «Коли парламент не здатний працювати в інтересах людей, обов’язок людей зробити його здатним. Хто не хоче бачити людей під Верховною Радою, приймайте це рішення без них, щоб у громадян не було причини висловлювати своє обурення та збиратися під парламентом».

«Для подальшого успіху України ті, хто порушує закон про протидію корупції, мають сісти», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини