Єгор Соболєв: «Підприємці — наймогутніший соціальний капітал країни. Треба об’єднуватися для захисту свого бізнесу»

Під час прес-конференції щодо жорстокого побиття працівниками поліції та Національної гвардії жителів села Бережинка у Кіровоградській області, спричиненого протестом селян проти рейдерського захоплення сільгосппідприємства, народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв звернувся до підприємців України:

«Якщо сьогодні хтось думає, що їх ця ситуація не стосується, то пора зрозуміти, що у будь-який момент це може статися із кожним.

Напад у Бережинці на Кіровоградщині завдяки спільним зусиллям привернув увагу всієї країни. Якби цього не сталося — забрали би, убили би і ніхто б про це не знав.

Підприємці є дуже сильним, потенційно наймогутнішим соціальним капіталом в Україні. Вони мають гроші, ініціативність, довіру людей і повинні об’єднуватися та ставати на захист свого бізнесу.

Не чекайте, поки біда прийде. Не можна сподіватися на захист від тих людей, які вас і грабують. Коли ви просите Авакова, Петренка, Порошенка про допомогу, то повинні розуміти, що це ті люди, які командують спецпідрозділами, привозять «тітушок», підробляють підписи в реєстрах власності.

Тому ми формуємо «Самооборону підприємців» та закликаємо об’єднуватись для того, щоби привертати до цього увагу суспільства, ставити перед Президентом, міністром внутрішніх справ, міністром юстиції конкретне завдання — або ви це припиняєте, або вас завтра не буде.

Коли треба буде використовувати право — будемо його застосовувати. Коли право не буде працювати — будемо застосовувати силу. Бо лише обороняючись власноруч, ми зможемо вижити», – наголосив Єгор Соболєв.

Аби отримати юридичну допомогу та інформаційну підтримку у випадку незаконного тиску з боку державних органів, українські підприємці можуть звернутися до ГО «Самооборона підприємців» через сторінку в соціальній мережі Facebook та за телефоном гарячої лінії +38067 870-39- 32.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини