Єгор Соболєв: «Парламент перебуває в руках людей, які працюють проти держави»

Сьогодні Верховна Рада провалила голосування за проект постанови, який передбачав введення персональних санкцій щодо екс-президента Віктора Януковича та його оточення. «Я так розумію, не голосувала більшість людей з «Блоку Петра Порошенка», які прийшли туди з партії «Удар». Я думаю, це через те, що прізвище Фірташа було серед тих, щодо кого ми закликали запровадити санкції», – підкреслює народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв.

Він певен: сьогоднішнє голосування свідчить, що чинний парламент і далі перебуває в руках олігархів та людей, які працювали та працюють проти нашої держави.

«Ми запропонували додати прізвища Медведчука, Ахметова, Льовочкіна, Кернеса, Вілкула. Це люди, які не втекли, а продовжують відігравати велику роль у нинішньому нищенні Української держави. Я думаю, якби їхні прізвища були в списку, не набралося б і п’ятдесяти голосів у цій Верховній Раді. Але такою є реальність. У таких голосуваннях і проявляється, хто і за що виступає насправді. Сьогодні люди мали можливість це побачити», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини