Єгор Соболєв: «Парламент не знайшов голосів для призначення високопрофесійного аудитора для НАБУ»

Сьогодні у парламенті відбулася друга спроба призначити аудитора для Національного антикорупційного бюро. Під час рейтингового голосування більшість голосів здобула кандидатура Олександри Яновської — українського адвоката, яку рекомендувала Українська Гельсінська спілка з прав людини, і, за словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, саме її активно «просувала» фракція БПП.

«Ми, зі свого боку, пропонували парламенту вибрати Карлоса Кастресану — легенду світової протидії корупції. Він очолював міжнародний трибунал, який відправив за грати половину парламенту, президента і багатьох топ-посадовців Гватемали, де корупція пожирала країну. Друга людина, яку ми рекомендували — Марта Борщ — американський правник, яка представляла сторону обвинувачення у процесі проти Павла Лазаренка», – зазначає Єгор Соболєв та додає, що хоч, на превеликий жаль, у парламенті не знайшлося голосів для призначення цих високопрофесійних людей, але, на щастя, і не знайшлося голосів для призначення залежного місцевого аудитора.

«Зараз дуже важливо, щоб спікер парламенту вистояв перед тиском, який, я переконаний, буде чинитися на нього, і не почав повертати це питання знову на голосування», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини