Єгор Соболєв: «Парламент має показати, що ми нікого не прикриваємо»

Незважаючи на те, що Регламентний комітет Верховної Ради не підтримав зняття депутатської недоторканності ні з Євгена Дейдея, ні з Олеся Довгого, парламент має прийняти ці рішення та дати правоохоронцям змогу повноцінно виконувати свою роботу. У цьому певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Він зауважує: «Я думаю, найважливіше завдання парламенту наступного тижня, перед перервою в голосуваннях – це показати суспільству, що ми нікого не прикриваємо, що ми перші зацікавлені в пріоритетному порядку розслідування злочинів народних депутатів. Я вважаю, як і в історії з Клюєвим, Новинським та іншими парламентарями, ми маємо надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності всіх депутатів, право розслідувати діяльність яких просить Антикорупційне бюро, Антикорупційна прокуратура та ГПУ».

Крім того, додає народний депутат, допомогти парламентарям прийняти справедливе рішення може суспільство.

Він підкреслює: «Я думаю, якщо буде велика увага людей, то ми зможемо провести це рішення. Пам’ятаєте, коли звільняли суддів, які мали бути люстровані, але не було голосів? Коли суспільство почало за цим слідкувати, а люди обурюватися, то це чудодійним способом додало і людей в залі, і голосів. У результаті, всі ці судді були звільнені. Я думаю, що доведеться поборотися і цього разу, але впевнений, що під контролем суспільства це рішення має бути прийнято».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини