Єгор Соболєв: «Ніхто не зможе повернути країну Януковича»

Часи президента-втікача Віктора Януковича в Україну не повернуться. Це, зауважує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв, яскраво продемонструвала історія з Михайлом Саакашвілі.

«Уся ця історія є насправді історією не про Михайла Саакашвілі, а про те, що українські прикордонники, поліцейські та навіть судді більше не готові виконувати накази, розуміючи, що президент втече, а їм потім залишатися сам на сам з суспільством», – підкреслює Соболєв.

Відтак, переконаний народний депутат, саме парламент має стати місцем, де перестануть нехтувати інтересами людей.

«17 жовтня ми просимо людей зібратися під Верховною Радою на мирні зібрання, щоб допомогти проголосувати закон про Антикорупційний суд, про скасування депутатської недоторканності, про перехід до виборів наступного парламенту за відкритими списками партій. Це важливі цивілізовані рішення, які застрягли в цьому парламенті через корумповане керівництво держави», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини