Єгор Соболєв: «Необхідно створити суд, який поставить топ-корупціонерів перед законом»

Найважливіші розслідування антикорупційних органів саботуються у судах. Відтак народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв закликає Верховну Раду не зволікати з прийняттям закону про створення Антикорупційного суду.

«Ви самі розумієте, наскільки це важливо, наскільки залежними залишаються судді у звичайних судах і наскільки необхідно створити хоча би один справжній суд, який поставить топ-корупціонерів перед законом», – підкреслює народний депутат.

Він додає: «У нашому законопроекті про створення Антикорупційного суду ми плануємо залучити іноземців до підбору суддів, аби гарантувати незалежність процедур відбору. І в Канаді, і в Сполучених Штатах ми зустріли велику підтримку цієї ідеї, вони готові послати таких людей, як тільки буде рішення парламенту».

Підсумовуючи Єгор Соболєв нагадує: «Суд в будь-якому разі буде, важливо, аби він був цивілізованим та за законом. Це в наших руках».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини