Єгор Соболєв: «Не треба йти проти власного народу. Все одно не вийде»

Парламент уже у вівторок має розглянути питання щодо зняття депутатської недоторканності з депутатів, щодо яких є рішення Регламентного комітету, а не відкладати ці голосування на кінець тижня. Про це заявив народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв.

Він додає: відповідних рішень від парламенту чекають українці, котрі у вівторок та четвер зберуться під Верховною Радою з вимогою позбавити депутатського імунітету політиків, щодо яких правоохоронні органи нині ведуть активну роботу.

«Не треба йти проти власного народу, це все одно не вийде. Я думаю, ні в кого тут немає сумнівів, що ті докази, які побачила вся країна, потребують негайної реакції парламенту. Кожен має бути рівним. Якщо ми ухвалюємо закони, то першими маємо показувати, що готові їх виконувати, що ми їх поважаємо. Ніхто не стоїть над законом», – акцентує Єгор Соболєв.

Також він звернувся до колег-парламентарів, котрі сьогодні збираються урочисто зустрічати Генерального секретаря НАТО. «У країнах, які об’єдналися в Альянс, після історій на кшталт Полякова та Розенблата політики самі йдуть у відставку. Якщо ж вони цього не роблять, то наступного дня їх виганяють їхні політичні сили. Це називається Європою та по-справжньому цивілізованим світом», – зауважує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини