Єгор Соболєв: «Не можна допустити план Путіна в українському законодавстві»

У четвер, 5 жовтня, політичним клептократам не вдалося протягти голосування за президентський законопроект #7163 щодо реінтеграції Донбасу, який здає інтереси України, адже проукраїнські парламентські сили заблокували Президію Верховної Ради.

«Наші попередники страшенно помилилися, коли записали в українську Конституцію дозвіл базуватися в Криму Чорноморському флоту. Звідти і почався напад на нашу землю, – акцентує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв. – Сьогодні ми не мали права повторити цю помилку. Не можна допустити план Путіна в українському законодавстві».

«Ми фізично зупинили голосування Верховної Ради захопленням президії, звідки управляється зала засідань. Нас мало в Парламенті, тому ми змушені вдатися до непарламентських способів боротьби.», — розповів Соболєв.

Таким чином, певен він, вдалося виграти час, аби мобілізувати українців проти руйнівних для держави рішень.

«Ми просимо людей зібратися під Верховною Радою наступного разу, коли почнеться голосування. Якщо нахабні клептократи нічого не придумають, це буде 17 жовтня. Ми проситимемо всіх людей прийти та захистити український інтерес.

Не можна записувати у наше законодавство амністію путінської агентури, тих, хто вбивав наших солдатів, не можна дозволити відновлення торгівлі на крові, яка була заблокована з такими зусиллями, не можна зробити ЗСУ приватною армією президента та не можна реалізовувати план Путіна, що «ви візьміть собі зруйнований Донбас, а про Крим забудьте», – підкреслює Єгор Соболєв.

Він вчергове нагадує: «Треба назвати Росію окупантом, а територію окупованою, визначити, коли це сталося, покласти на Росію відповідальність та заборонити торгівлю з окупованими територіями, а не приймати рішення не в інтересах національної безпеки та суверенітету держави».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини