Єгор Соболєв: «Ми повинні розірвати кругову поруку та крок за кроком очистити державу»

Протягом 35 днів парламент розглядав подання про позбавлення депутатської недоторканності Вадима Новинського. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» вийшла із залу та не брала участі у засіданнях до того, поки це голосування не відбулося. Сьогодні Верховна Рада 228-ми голосами врешті підтримала рішення, яке дозволить прокуратурі провести розслідування.

«Але на цьому одному рішенні зупинятися не можна, і в нас є величезне прохання до Генерального прокурора. Ми хочемо зрозуміти, чому всі інші справи, в тому числі справи про терор Євромайдану, перебувають у тому ж стані, в якому вони були за Віктора Шокіна, за Віталія Яреми, за першого прокурора після Євромайдану Олега Махніцького. Навіть судді Конституційного суду, який давав Януковичу диктаторські повноваження, і чиї підписи є під цими рішеннями, спокійно сидять далі у Конституційному суді на чолі із головою суду», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

За його словами, дуже важливо, щоби не тільки Вадим Новинський, але й всі, в тому числі й ті, хто не перебуває у фракції «Опозиційний блок» чи інших уламках Партії регіонів, але реально разом з Януковичем обкрадали країну, допомагали йому в репресіях та продовжують ці схеми зараз, за це теж відповіли.

«Я думаю, що в цьому залі дуже багато людей розуміють, наскільки важливо розірвати кругову поруку. Як тільки вона буде розірвана в одному місці, то розсиплеться вся. Безумовно, нам треба бути дуже обережними. Ми – парламентарі держави, яка воює. Але в інтересах всієї держави, її громадян, солдатів, крок за кроком, знімаючи недоторканність народних депутатів, розслідуючи злочини інших високопосадовців, не зупиняючись на одній політичній силі, а розриваючи кругову поруку в усіх силах, очистити цю державу.

Ми закликаємо парламент іти цим шляхом,  закликаємо Генерального прокурора іти цим шляхом і ми закликаємо президента зробити цей шлях можливим», – наголошує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12920 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини