Єгор Соболєв: «Ми маємо поставити всіх перед законом»

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови фракції у Верховній Раді Єгор Соболєв назвав пріоритетні завдання парламенту під час нової сесії. 

«Перше – треба віддати борги. Те, що було обіцяно, заради чого люди стоять під парламентом: закон про антикорупційний суд, нові правила виборів, обмеження депутатської недоторканності і процедура імпічменту Президента. 

Друге – потрібно дати свободу бізнесу. Я думаю, багато людей зауважили, що Україна в одному із досліджень визнана найгіршою країною в Європі з точки зору свободи бізнесу. Тому потрібно: 

– запровадити податок на виведений капітал, щоби дати можливість бізнесу по-чесному його сплачувати і розпоряджатися своїми прибутками; 

– створити службу фінансових розслідувань замість страшної «лякалки», яку ми зараз маємо у кращих традиціях податкової міліції; 

– нарешті ліквідувати всі перевіряльно-каральні інституції, які окрім «кошмару» для бізнесу нічого не приносять. Почати потрібно із знаменитого «Управління К» – «найчеснішого» управління в СБУ, яке так і називається  – Корупція; 

– йти далі, знижуючи оподаткування заробітної платні. Попередні кроки, які ми вже зробили в цьому парламенті, показали, що це добре для бізнесу, добре для людей і добре для сплати податків. Тому треба йти далі, щоби таке поняття як зарплата в конвертах зникало ще за нашого життя. 

І третє – рішення, які важливі для оборони нашої держави. 

Ми далі наполягаємо на тому, що торгівля з ворогом, коли він продовжує атакувати наші землі, нападати на наших людей і, за багатьма оцінками, готується до широкомасштабного вторгнення в Україну, є аморальною.  Аби зменшити його силу для нових нападів, ми пропонуємо відмовитися від закупівлі в Росії всіх товарів і послуг, які можемо виробляти самі або закуповувати в дружніх країн. 

Це дуже важливий, чесний і відповідальний крок, який український парламент має зробити. Навіть коли український Президент разом з іншими олігархами збагачується на цій торгівлі», – зазначив Єгор Соболєв. 

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини