Єгор Соболєв: “Ми довели західним партнерам, що Мінськ — це пастка”

Верховна Рада прийняла рішення про проведення парламентських слухань на тему “Актуальні питання зовнішньої політики України”.

“У Парламенту немає свого бачення зовнішньої політики України. Немає, не було і від нас залежить, чи буде. Два роки Україна живе за написаними в Мінську сценаріями. В усіх провідних столицях світу ми, “Самопоміч”, довели, що це пастка. Зараз, слава Богу, все більше людей, в тому числі, президент України, починають підтримувати це рішення.”, – зауважує Єгор Соболєв.

Народний депутат вважає, що ці слухання стануть першою спробою для Парламенту допомогти президенту виробити міжнародну політику України.

“Тоді Президент буде сильним, коли за ним буде Парламент, а ще важливіше — суспільство, яке буде бачити, що зовнішня політика реалістична. Розповідати про антипутінську коаліцію, яка існує тільки в уяві тих, хто про це говорить, не реагувати на величезну підривну роботу Росії у Вашингтоні, Лондоні, Брюсселі — ми маємо завершити з таким безвідповідальним ставленням”, — стверджує Соболєв.

“Дуже важливо, щоби всі парламентарі в цей день були разом. Давайте відверто поговоримо про те, чому Мінськ не працює, що можна зробити натомість, і разом з президентом будемо проводити політику, яка дасть нашим людям безпеку та розвиток”, — резюмує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13031 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13032 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Міжнародна співпраця