Єгор Соболєв: «Країна не може рухатись далі без створення хоча б одного нормального суду»

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» та голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв переконаний, що під час відбору до Верховного суду на посади суддів були рекомендовані люди, деякі з яких не можуть пояснити походження свого майна, а частина – ув’язнювала майданівців. І це демонструє марнування ще одного шансу на створення хоча б одного нормально суду та чергову імітацію реформ.

Він зауважує: «Країна не може далі рухатися без суду, суспільство не може і не хоче далі жити без суду. Однак в цих умовах, я думаю, залишається дуже небагато шансів виправити становище. Ми запропонували спеціальний законопроект, щоб утворити Антикорупційний суд для топ-корупціонерів під наглядом та за допомогою Європейського Союзу та США. Це один з небагатьох шансів спокійно повести Україну далі цивілізованим шляхом. Нам треба проголосувати за цей законопроект».

Єгор Соболєв нагадує, що громадяни почали самоорганізовуватися та планують 17 жовтня прийти під парламент та переконати депутатів ухвалити це рішення. “Дуже важливо, аби у обраних народом та присутніх в сесійній залі депутатів також прокинулося громадянство, і ми прийняли це рішення цивілізовано та по-справжньому», – підсумовує він.

object(WP_Term)#13126 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини