Єгор Соболєв: «Коли судова система тотально корумпована, у нас лише один вихід – створення Антикорупційного суду»

Для справедливого покарання топ-корупціонерів, а не його імітації, Україні необхідно створити Антикорупційний суд. На цьому вчергове наголошує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова парламентського Антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

Він зауважує: «Коли судова система тотально корумпована, у нас залишається один вихід – створити нову інституцію та взяти іноземців, які б допомогли гарантувати правила при відборі суддів та відібрати їх. На сьогодні ця згода іноземців є. Тобто, уже зараз Європейський Союз, Сполучені Штати, Велика Британія, Канада готові допомогти вибрати по-справжньому нових суддів для нового Антикорупційного суду».

«Більше того, – продовжує народний депутат, – Міжнародний валютний фонд вважає це ключовою умовою для подальшої співпраці та підтримки України в програмах свого кредитування. Навіть президент уже публічно заявив, що підтримує цю ідею, а рішення – за Верховною Радою України».

Відтак, певен Єгор Соболєв, наступний крок – за парламентом, котрий негайно мусить підтримати створення Антикорупційного суду.

«Я прошу спікера парламенту звернути увагу, що час, коли Комітет з правової політики мав винести рекомендацію щодо цього законопроекту, вичерпаний. Нагадаю, законопроект було зареєстровано ще 1 лютого. Ми з вами маємо всі права та обов’язки винести це рішення на голосування, затвердити його та показати як іноземним партнерам, так головне – і українським громадянам, що ми йдемо шляхом цивілізованого утвердження демократії, коли топ-корупціонери будуть отримувати покарання не в результаті нових Майданів, а за рішеннями Антикорупційного суду», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини