Єгор Соболєв: «Коли нас оточили тисячі людей, давайте зустрінемося з ними і разом приймемо потрібні для країни рішення»

Під час виступу у Верховній Раді народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв закликав депутатів вийти до мітингувальників на площу перед парламентом та поговорити із ними.

«Це насправді найкращі люди країни – ці люди робили Євромайдан, захищали і захищають нашу незалежність, вони є справжніми громадянами в найбільшому значенні цього слова. Вони сьогодні прийшли з дуже добрими намірами – допомогти парламенту України прийняти рішення в інтересах України. Казати їм «приходьте післязавтра» чи «через тиждень» – це шлях в нікуди. Так добрі наміри перетворюються на злобу, на протести, на зіткнення. Це – вогонь, і цю силу треба берегти, але з нею не можна жартувати. Я хочу сказати кожному, хто є у цій залі – чим товстіші загони правоохоронців навколо Верховної Ради, тим більшим буде обурення українців, які знесуть такі загони.

Давайте зробимо те, що зроблять відповідальні представники будь-якого парламенту. У нас із вами єдиний вихід – запросити представників людей сюди, вийти і поспілкуватися з усіма учасниками мітингу і знайти сьогодні рішення, які поведуть країну цивілізованим, європейським шляхом», – наголосив Єгор Соболєв.

Народний депутат також зазначив, що «Самопоміч» і багато колег з інших фракцій готові зробити все, щоби рішення, які вимагають мітингувальники, пройшли і пройшли згідно з регламентом парламенту: «Якщо Президент сьогодні внесе законопроект про Антикорупційний суд, я перший попрошу Раду відкликати наш законопроект. Так само щодо всіх інших рішень ми готові шукати згоду».

Також Єгор Соболєв звернувся до в.о. міністра охорони здоров’я та інших урядовців, які присутні у залі Верховної Ради: «Ви знаєте, як ми вас підтримуємо і будемо підтримувати.

Але громадяни мудрі, і ми з вами це добре розуміємо. Поки ми не подолаємо топ-корупцію в цій залі, не винищимо її в уряді та Адміністрації Президента, не буде ні охорони здоров’я доброї, ні добрих пенсій, навіть оборони доброї не буде, про що свідчать останні розслідування Антикорупційного бюро».

Нагадаємо, під стінами парламенту триває всеукраїнський збір за «Велику політичну реформу». Активісти вимагають позбавлення недоторканності народних депутатів, ухвалення нового закону про вибори на пропорційній основі за відкритими списками та утворення незалежного Антикорупційного суду. Проте під час погоджувальної ради парламенту ці питання не були внесені до порядку денного.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини