Єгор Соболєв: «Генпрокурор, який не виконує свою роботу, має бути звільнений»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» та голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв продовжує збирати підписи парламентарів під документом щодо висловлення недовіри генеральному прокурору Юрієві Луценку.

Результати роботи останнього Єгор Соболєв характеризує так: «Генеральний прокурор був призначений рік тому. За цей рік Віктор Янукович та Андрій Клюєв більше не розшукуються Інтерполом, тому що ГПУ не надала доказів їх відповідальності за скоєні злочини. Десятки «беркутівців» та інших людей, причетних до розстрілу на Євромайдані втекли до Росії. А Конституційний суд України, який надавав Януковичу диктаторські повноваження, спокійно продовжує працювати, нікому не оголошена підозра».

Народний депутат певен: якщо будь-який український топ-посадовець не виконує своїх обов’язків або зловживає ними, завдання парламенту – стати на сторону людей.

«Я вдячний всім народним депутатам, які вже поставили свій підпис за недовіру генеральному прокурору. З сьогоднішнього дня починаю публікувати прізвища народних депутатів, які висловилися за та тих, хто відмовляється це робити. Генеральний прокурор, який не виконує свою роботу, має бути звільнений», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини