Єгор Соболєв: «Чим швидше парламент вижене чинного Генпрокурора, тим краще буде для суспільства та розвитку демократії»

Посаду Генерального прокурора в Україні обіймає висококваліфікований шахрай. У цьому певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв. Яскравий приклад чергового обману Юрія Луценка – заяви про наміри внести до парламенту подання на зняття недоторканності з трьох народних депутатів – Геннадія Бобова («Відродження»), Євгена Дейдея («Народний фронт») і Андрія Лозового (Радикальна партія).

«Однак, – розповідає Єгор Соболєв, – Антикорупційне бюро та Антикорупційна прокуратура принесли вже готове розслідування про незаконне збагачення народного депутата від «Народного фронту» Євгена Дейдея. Луценко ж написав на Facebook, що це зроблено ним спільно з Антикорупційним бюро та Спеціалізованою прокуратурою. Розслідування щодо Лозового справді ведеться НАБУ та САП, але воно ще не готове. А про Бобова Луценко сам зібрав матеріал, і коли антикорупційний прокурор йому телефонував, Генпрокурор сказав: «Подивися, тут є ваша підслідність, візьми». У результаті він все це пише на Facebook, приписує собі лаври, а наступного дня не робить свою роботу та не підписує подання до Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності ані Євгена Дейдея з «Народного фронту», ані Андрія Лозового з Радикальної партії. Шахрай! Він до права не має жодного стосунку».

Народний депутат певен: «Чим швидше парламент його вижене, тим краще буде і для Генпрокуратури, і для суспільства, і для розвитку демократії. Звісно, це мав би зробити Президент, але з нинішнім Президентом на це – нуль надії».

І навіть незважаючи на це, підсумовує Єгор Соболєв, під документом про висловлення Юрієві Луценку недовіри підписи поставили лише 44 депутати.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини