Єгор Соболев: «Результати генпрокурора Луценка не кращі за попередників. Він проявляє себе лише у Facebook»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв прокоментував результативність роботи Генпрокурора та звернувся до колег-парламентарів із закликом підписуватися за звільнення Юрія Луценка з посади.

«Його результати нічим не кращі, ніж результати трьох попередніх генпрокурорів, які були звільнені. Юрій Луценко проявляє себе тільки у Facebook. Жоден економічний чи інший топ-злочин не був розслідуваний Генеральною прокуратурою за його урядування», – підкреслює Єгор Соболєв.

Говорить народний депутат і про провали у справах колишніх українських топ-посадовців. «За той час, поки парламент не збирався, чергові «беркутівці» втекли до Росії від українського правосуддя, а Інтерпол припинив розшукувати Януковича та голову його адміністрації Клюєва. Це пряма відповідальність генерального прокурора, призначеного за згодою частини парламентарів рік тому», – певен голова Антикорупційного комітету.

Тож, підсумовує Єгор Соболєв, народним депутатам, які і надалі хочуть представляти українське суспільство, а не нести тягар за покривання цих злочинів, варто почати ставити підписи за відставку нинішнього Генерального прокурора.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини