Єдина мета цього законопроекту – щоб лікар не був злодієм в цій державі, — Журжій

Під час розгляду проекту закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів народний депутат “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Журжій звернувся до парламентарів:

“Давайте визнаємо чесно і скажемо людям — медицина сьогодні зруйнована. Ми 25 років розповідаємо, що щось покращимо. Колишні міністри, виступаючи з цієї трибуни, говорять, що вони напрацювали кращі концепції. У мене питання — що ви напрацювали, коли були міністрами чи головами профільного комітету? – Нічого! Ви вкрали мільярди!
Як член робочої групи, яка доопрацьовувала цей законопроект у парламенті, як невіглас у медицині, я хочу сказати — цей закон не про уколи, не про медицину, а про гроші, які держава виділяє на медичну сферу і які сьогодні розкрадаються.

Єдина мета цього законопроекту — забезпечити чесне надходження грошей із державного бюджету до лікаря, до пацієнта, до конкретної лікарні. Щоб лікар не був злодієм в цій державі, а якщо до нього черга із пацієнтів, щоб він мав змогу заробити чесно в цій державі і надати послугу. Тому не дискутуємо, а голосуємо за цей законопроект і робимо крок до того, щоб держава нарешті мала якісну медицину, а люди були захищеними”.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини