«Є всі можливості вийти на єдине рішення і проголосувати закон про окуповані території», – Єгор Соболєв

Вчора Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та містобудування вперше розглянув законопроект «Про тимчасово окуповані території» та прийняв рішення створити робочу групу на чолі із народним депутатом «Об’єднання «Самопоміч» Любомиром Зубачем.

Як зазначив заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв, частина парламентаріїв думає, що таким чином можна затягнути час.

«Багато парламентарів зараз, у ці морози, стоять на колії та блокують залізничні шляхи, якими перевозили ешелони за ешелонами на окуповані території. Наскільки я знаю, вони планують блокувати наступні залізничні гілки. Багато людей їм співчувають у Збройних Силах України. Вранці стався ганебний інцидент, коли керівника одного із батальйонів, чиї бійці у відпустці вирішили підтримати цю блокаду торгівлі на крові, почали відстороняти від посади. Я переконаний, що такі репресії та тиск на військових Збройних Сил України ні до чого доброго не приведуть. Навпаки – переконають людей, що це правильна, важлива ініціатива», – зазначає Єгор Соболєв.

Окрім того, є ще одна причина поспішати – керівники великих підприємств Луганщини і Донеччини повідомляють народних депутатів та учасників блокади, що на них чиниться тиск, аби ті готували відключення світла і тепла.

«Насправді це дуже цинічна стратегія. Сподіваємось, що вона не буде задіяна. Але ще раз велике прохання до всіх парламентарів, які хочуть врегулювати цю проблему – зупинити торгівлю на крові.

Створена робоча група, впродовж наступного тижня є всі можливості вийти на єдине рішення і проголосувати його. Це буде допомога парламенту народу України, Збройним силам і ветеранам цієї війни за незалежність, які взяли на себе ініціативи», – підсумував Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини