Якщо влада не чує громадян, говоритиме вулиця – Оксана Сироїд

Відсутність діалогу між владою та суспільством може спричинити
суспільні заворушення. Про це заявила Оксана Сироїд, лідерка політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» в ефірі програми «Вердикт» із Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо. Політик сказала це, відповідаючи на репліку телеглядача, що влада не чує громадян.

Оксана Сироїд наголосила, що важливою передумовою суспільного
консенсусу є парламентський діалог.

«Найкраще вести діалог завжди через політичні сили. Коли є добрий діалог суспільства через політичні сили у парламенті, тоді немає потреби у вулиці. Якщо ж влада не справляється, і люди виявляють, що ті, кого вони обрали, не представляють їхні інтереси, не захищають їхню безпеку, не захищають їхню власність, тоді з’являється вулиця», – підкреслила лідерка «Самопомочі».

Політик також виступила з критикою останніх кроків Президента Володимира Зеленського. «Коли ми бачимо, що Президент робить з підприємцями – це загроза власності. Коли бачимо, що Президент робить із
формулою Штайнмаєра – це загроза життю і безпеці. І звичайно, що люди підуть на вулицю. Це є природа людська. Вони будуть захищати те, що влада не може для них захистити. Вони будуть робити це самі», – додала лідерка «Самопомочі».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини