«Якщо відверті вороги України можуть потрапити до зали Верховної Ради, ми настільки окуповані, що навіть не можемо собі уявити», – Єгор Соболєв

В історії, що сталася у Верховній Раді 15 березня, коли віце-спікер Оксана Сироїд була змушена припинити засідання через те, що в залі голосувань з’явились люди у поліцейській формі, оприлюднені нові подробиці. Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, у мережі опублікували відео 2014 року, на якому Юрій Голубан, який тоді виступав в українському парламенті в формі української поліції, стоїть серед зрадників України, які готувались до операції так званого “батальйону «Восток».

«Ветерани «Донбасу» ідентифікували дату цього відео, йдеться про підготовку нападу на батальйон «Донбас» під Карлівкою. Тоді зрадники України убили кількох «донбасівців», одному із них вирізали серце, прив’язали до Камазу, і возили вулицями окупованого міста. Саме біля цього Камазу, саме перед цією операцією видно, що людина, яка зараз носить форму української поліції, офіцер на прізвище Голубан, був серед зрадників України, що готувалися до цього бою», – наголошує Єгор Соболєв.

Фракція «Самопоміч» наполягає, що цей офіцер має бути негайно відсторонений від усіх посад в українській поліції. Люди, які його перевіряли, просували по службі, подавали подання на його нагородження Президентом, мають бути негайно звільнені за професійну непридатність. СБУ та Генпрокуратура мають розслідувати його діяльність у так званому батальйоні «Восток» і вжити всі необхідні за законом заходи після встановлення істини.

«Ми вважаємо, що це екстраординарна інформація. Проситимемо парламент проголосувати спеціальне звернення до керівника СБУ, до Генерального прокурора, щоб це негайно було розслідувано. Якщо відверті вороги України, які вбивали українців, можуть потрапити в залу Верховної Ради, а наступного дня їх нагороджує Президент, це значить, що ми настільки окуповані, що не можемо собі уявити», – наголошує Єгор Соболєв.

Цей випадок, на переконання народного депутата Тараса Пастуха, став ганьбою для парламенту та всієї України, адже ті, хто вбивали наших солдатів, опинились в законодавчому органі. «Тож якщо сьогодні СБУ, Національна поліція не здатні забезпечувати чистоту своїх рядів як правоохоронні та силові органи, я прошу всіх хлопців, які пішли на передову захищати країну, передавати нам дані про таких зрадників», – закликає Тарас Пастух.

Також голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк наголошує на тому, що цей екстраординарний випадок потрапляння в залу парламенту силовиків, який трактується як спроба знецінити парламент та цілу державу, досі не розслідуваний та не пояснений: «На превеликий жаль, ми не отримали до сьогодні якісних відповідей і пояснень ані від Голови Верховної Ради, ані від СБУ чи інших органів, які повинні займатись цією справою. Хто це був? Що це було? Як воно сталось? Хто винен і хто підвів українську державність під велику небезпеку?»

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини