«Якщо у спікера парламенту є бажання звинуватити депутатів у тому, що вони не хочуть працювати — це дуже погана гра», – Єгор Соболєв

Коментуючи заяву спікера парламенту Андрія Парубія про можливе продовження сесії Верховної Ради, народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв зазначає, що фракція готова у будь-який день позачергово зібратися і голосувати, якщо Голова Верховної Ради та народні депутати будуть готові повернутися до справді важливих рішень: «Складається враження, що Андрій Парубій як вогню боїться закону про створення Антикорупційного суду. Це рішення спікер чомусь не поспішає винести на голосування, хоча ми ще 1 лютого зареєстрували відповідний законопроект, а вся країна бачить, що потрібен спеціальний, незалежний та справжній суд, який би почав постановляти вироки топ-корупціонерам, заарештовувати їх, звільняти з роботи на час слідства.

Також важливим є рішення визнати війну війною, окупацію — окупацією. Наш законопроект про окуповані території України вже з 2014 року обговорюється в парламенті, але жодного разу не винесений на голосування. Так само, як і закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі за відкритими списками. Саме ці, по-справжньому надважливі рішення, мали бути ухвалені впродовж нинішніх місяців і тижнів роботи.

Якщо у спікера парламенту є бажання звинуватити депутатів у тому, що вони не хочуть працювати – це дуже погана гра. Якщо він справді готовий повернутися до цих дійсно важливих рішень, «Самопоміч» готова у будь-який день зібратися і проголосувати за ці закони», – зазначає Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини