«Якщо новообраний Президент готовий приступати до роботи з 19 травня, – зібралися, проголосували і поїхали», – Садовий

Фракція «Самопоміч» у парламенті підтримує призначення інавгурації новообраного Президента на 19 травня, а також має тверду позицію щодо необхідності якнайшвидшого ухвалення нового виборчого законодавства та зняття недоторканності із народних депутатів. Про це в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив лідер партії Андрій Садовий.

«З 21 квітня (дати проведення другого туру виборів, – ред.) до сьогодні на війні загинули 13 хлопців, 30 отримали поранення. А ті мами, які чекають, що визволять полонених з Росії. Для них важливі години, а не дні.

Якщо новообраний Президент готовий приступати до роботи з 19 травня, – зібралися, проголосували і поїхали. Які можуть бути дискусії?» – сказав політик.

На його переконання, довіра людей до парламенту зараз на дуже низькому рівні. Але парламент, якщо хоче себе реабілітувати, то він ще може це зробити.

«Якщо протягом 2 тижнів парламент ухвалить два закони – зніме із депутатів недоторканність і ухвалить закон про вибори до парламенту на пропорційній основі з відкритими списками, можливо, він має моральне право лишатися. Якщо ні – гнати в шию і нема чого тягнути! Тому що користі з тої роботи не буде», – сказав Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини