«Якщо люди матимуть тисячу євро зарплати, ніхто виїжджати не буде», – Садовий на Закарпатті

Проблему відтоку робочої сили чи не найбільше відчувають українські прикордонні регіони. Спілкуючись про це із людьми на зустрічі в Ужгороді, кандидат у Президенти України Андрій Садовий наголошує – для того, аби люди не виїжджали працювати за кордон, держава має йти назустріч інвесторам, які хочуть відкрити у нас виробництво.

«Закарпаття, кордон. Тут дуже вигідно розмістити підприємства машинобудування, легкої промисловості, деревообробки.

Сьогодні «Шкода» має невеликі потужності, а чому інших не пустили? Тому що корупція. Тому що для інвестора дешевше купити землю в Словаччині, Чехії, Румунії, Угорщині, ніж в Україні», – підкреслює Андрій Садовий.

Політик акцентує – на фоні невдоволення та зростання сепаратистських настроїв серед населення, до Закарпаття має бути дуже велика увага з боку центральної влади.

«Має бути державна політика, спрямована на розвиток економіки і залучення інвесторів, які вкладатимуть гроші у створення робочих місць. Бо якщо би тут була робота і люди мали тисячу євро зарплати на місяць, ніхто би не виїжджав».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини