«Якщо керівники держави не готові професійно діяти на благо України, це будуть робити прості українці», – Семен Семенченко

Під час години запитань до уряду народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко запитав Прем’єр-міністра про долю постанови Кабміну щодо заборони постачання вугілля в Україну із території країни-агресора – Російської Федерації. Відповідний документ вимагали ухвалити ветерани війни за Незалежність, що взимку блокували торгівлю із окупаційними адміністраціями в ОРДЛО і який, за інформацією, ще у березні був підготовлений міністром енергетики Ігорем Насаликом.

«Головна проблема навіть не в тому, що під час війни Україна не має енергетичної незалежності, що під час війни Україна торгує з ворогом, що під час війни у нас «цвітуть» корупційні схеми у парламенті та уряді.

Найстрашніше — це особистий професійний рівень керівництва держави. У відповідь на своє запитання я почув все про все — що я російський шпигун, що мені має бути соромно, про збитки та про те, що на окупованих територіях якимось чином працювали українські підприємства, але я так і не почув відповіді на запитання про припинення завезення вугілля.

Очевидно, якщо керівники держави не можуть фахово давати оцінку та діяти у таких ситуаціях на благо країни, це знову доведеться ветеранам війни за незалежність відволікатися», – зазначив Семен Семенченко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини