Новини
Якщо у нас не буде Плану порятунку країни, дива не станеться, – Семенченко
semenchenko1 semenchenko1

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує комбатам, волонтерам та громадським активістам спільно обговорити стратегію протидії російській агресії. Відповідний заклик народний депутат від фракції Об’єднання «Самопоміч» опублікував на своїй сторінці у ФБ.

«Все складніше, ніж просто конфлікт на Донбасі. З Україною зараз пов’язаний складний клубок геополітичних інтересів. Всі ці наступи, прихід “оппоблока” у ВР, теракти, сепаратистські виступи у Харкові та Одесі, курс гривні, розкол добровольчого руху – все це тактика. Стратегія – знищення України як держави. У якому вигляді це бачить Путін – по Дніпру чи у межах ЗУНР – не важливо», – констатує нардеп.

Семенченко прогнозує «вкидання грошей у місцеві вибори» і «зростання інформаційної кампанії дискредитації влади та патріотичних сил до небувалих висот».

Депутат запропонував представникам батальйонів, волонтерських організацій, громадським активістам зібратися у Дніпропетровську, в лікарні Мечникова, щоб обговорити ситуацію та зробити перший крок: «Адже саме з нього починається шлях у тисячу літ».

«Нам зараз найбільше довіряє суспільство: добровольцям, волонтерам, цивільним активістам. Поки ще довіряє. Треба збиратися і думати. Практика без теорії мертва, бо не має перспективи. Якщо у нас не буде Плану порятунку країни, дива не станеться, скільки б життів ми не віддали на фронті і не поклали сил в тилу», – наголосив він.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#5268 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2470) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2470) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#5256 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини