Якщо у нас не буде Плану порятунку країни, дива не станеться, – Семенченко

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує комбатам, волонтерам та громадським активістам спільно обговорити стратегію протидії російській агресії. Відповідний заклик народний депутат від фракції Об’єднання «Самопоміч» опублікував на своїй сторінці у ФБ.

«Все складніше, ніж просто конфлікт на Донбасі. З Україною зараз пов’язаний складний клубок геополітичних інтересів. Всі ці наступи, прихід “оппоблока” у ВР, теракти, сепаратистські виступи у Харкові та Одесі, курс гривні, розкол добровольчого руху – все це тактика. Стратегія – знищення України як держави. У якому вигляді це бачить Путін – по Дніпру чи у межах ЗУНР – не важливо», – констатує нардеп.

Семенченко прогнозує «вкидання грошей у місцеві вибори» і «зростання інформаційної кампанії дискредитації влади та патріотичних сил до небувалих висот».

Депутат запропонував представникам батальйонів, волонтерських організацій, громадським активістам зібратися у Дніпропетровську, в лікарні Мечникова, щоб обговорити ситуацію та зробити перший крок: «Адже саме з нього починається шлях у тисячу літ».

«Нам зараз найбільше довіряє суспільство: добровольцям, волонтерам, цивільним активістам. Поки ще довіряє. Треба збиратися і думати. Практика без теорії мертва, бо не має перспективи. Якщо у нас не буде Плану порятунку країни, дива не станеться, скільки б життів ми не віддали на фронті і не поклали сил в тилу», – наголосив він.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини