Як всіх нас зробили співучасниками фінансування російської окупації, — Войціцька

Пригадайте, нам багато розповідали про те, щоб бути незалежними від вугілля з ОРДЛО, треба підняти ціни до світового рівня, і тоді ми зможемо купувати вугілля на світовому ринку, а не з окупованих територій. Стрімке зростання цін на комунальні послуги мало стати ціною енергетичної незалежності.

Зараз блокада торгівлі з окупованими територіями показала, що й ніхто не збирався відмовлятися від вугілля з копанок ОРДЛО, ані від інших товарів, купівлею яких ми фактично фінансуємо окупацію.

Торгівля з окупантом є аморальною за визначенням, але до цієї ситуації навіть не можна застосовувати категорії моралі.

Тому що ми з вами – кожен з нас! – сплачуючи рахунки за опалення та енергію, здешевлюємо окупанту утримання окупованих територій. Бо зрештою, ми самі оплачуємо купівлю вугілля з ОРДЛО!

Влада зробила кожного українця співучасником торгівлі з окупантом. А окупант – дозволив окупованому населенню сплачувати в рази менше за тепло та енергію.

Парламент має ухвалити законопроект «Про тимчасово окуповану територію України», який визнає Росію окупантом та забороняє торгівлю з окупованими територіями.

Бо інакше, ми з вами й надалі будемо оплачувати «щасливе» життя «народних республік».

Дивіться інфографіку-порівняння середніх цін на тарифи за тепло та електроенергію в Україні та на окупованих територіях.

Для жителів ДНР-ЛНР тарифи нижчі в 2-6 разів!

16508591_466587823465446_4915722079201154761_n

object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини