Як в Україні буде відбуватися очищення влади? (Відео)

Єгор Соболєв, який разом із командою Громадського люстраційного комітету добився початку очищення влади. Як цей процес буде відбуватися в Україні – розповідає сам Єгор.

По-перше, ми пропонуємо вигнати усіх хто не зможе пояснити походження свого майна та майна родини.
Друге, ми пропонуємо забрати всіх людей які підтримували напад на Україну.

Третя наша ідея – забрати усіх людей які під час подій майдану займали державні посади і не написали заяви на звільнення. Ми вважаємо, що губернатори, міністри, керівники правоохоронних органів не пройшли головний тест. Вони бачили, як уряд б’є студентів, потім арештовує сотні людей невинуватих ні в чому, а потім починає їх розстрілювати. А ви сидите на посаді. Отже, ви не та людина яка нам потрібна.

Четверта ідея – ми пропонуємо забрати всіх «кагебешників». Це страшний канал нищення України, який нажаль працює. Його треба забетонувати.

І п’ята ідея – ми пропонуємо забрати з керівних органів вихідців з компартії та комсомолу.

Нагадаємо, Єгор Соболєв – голова Громадського люстраційного комітету, представник партії “Воля”. Партія “Воля” об’єдналася із “Об’єднанням “Самопоміч”, відтак Єгор Соболєв – № 13 у виборчому списку.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини