Як привести інвесторів в Україну? Садовий розповів план «економічного стрибка» від «Самопомочі»

Україна у своєму розвитку щонайменше на 50 років відстала від Польщі. Щоб наздоганяти західного сусіда, політична партія «Самопоміч» у своїй програмі пропонує розвивати галузі ІТ, інновацій, креативних індустрій, машинобудування, військово-промисловий та агропромисловий комплекси.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер партії, перший номер у списку «Самопомочі» на парламентські вибори Андрій Садовий.

За словами Садового, ці сфери мають мати максимальну підтримку від держави, «бо тут ми маємо потенціал для розвитку і можемо вийти на перші позиції в світі».

Також партія у наступному парламенті вимагатиме ліквідувати тиск і дерегулювати бізнес. «Силові органи, які «кошмарять» добросовісних підприємців сьогодні, мають бути розпущені. Розслідувати фінансові злочини має НЕ СИЛОВИЙ, а аналітичний орган – фінансова поліція», – каже Садовий.

Аби зменшити корупцію, в партії пропонують надавати усі державні послуги через електронні сервіси – чим менше підприємець буде контактувати з чиновниками, тим менше буде приводів для корупції.

Також, на переконання Садового, прозорість ухвалення рішень і мінімум регуляторів дозволять залучити в українську економіку іноземних інвесторів.

«Особисто знаю, як складно переконати великі світові компанії, щоб ті відкривали тут свої виробництва і офіси. Львів, щоправда, показав клас. Із останнього – 160 мільйонів доларів інвестиції в IT парк. «Silicon valley» у Львові дасть 14 тисяч робочих місць (!). Будівництво стартує вже цього року», – написав Садовий.

Нагадаємо, напередодні передвиборчої кампанії до парламенту партія «Самопоміч» першою в Україні провела відбір своїх кандидатів за принципом відкритих списків. Також партія опублікує всі декларації своїх кандидатів та закликала це зробити інші партії.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини