Як олігархи роблять кожного українця рабом, – Підлісецький

З 1 квітня 2018 року вінницьке обленерго пропонує запровадити так зване стимулююче або рабське тарифоутворення. Відтак, акцентує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Лев Підлісецький, навесні у Вінниці почне працювати система, яка щороку відбиратиме у мешканців міста понад 1 мільярд гривень. Він пояснює: «Це буде в платіжках кожного вінничанина, і це тільки початок».

Народний депутат продовжує: «Що таке стимулююче тарифоутворення та для чого воно запроваджується?

Наприклад, 75% акцій Дніпрообленерго було продано за ціною 1,665 млрд грн. Купила, звичайно, компанія ДТЕК.
Однак, для стимулюючого тарифоутворення це ж Дніпрообленерго оцінено на 13,4 мільярда. Таким чином, власники Дніпрообленерго за рік отримуватимуть у поверненні своїх так званих інвестиції 1,6 мільярда гривень.

Відтак, інвестиція ДТЕК та пана Ахметова повернеться менш ніж за два роки».

Оскільки методика запровадження цієї системи ціноутворення була опублікована в «Урядовому кур’єрі» та з 1 квітня поступово почне впроваджуватися в кожному обленерго, це стосуватиметься не тільки Вінниці та Дніпра, а кожного українця. «Це стосуватиметься фактично кожного українця, оскільки вони споживають електроенергію, –
пояснює Лев Підлісецький. – Загальна сума на рік становитиме понад 30 мільярдів гривень».

Він певен: стимулююче тарифоутворення, мабуть, символічно називається рабським, оскільки українців заганяють у рабське становище.

«Усі знають про «Роттердам+», але це був тільки початок, квіточки. Не дивно, що чимраз більше українців виїжджають за кордон, бо жити так «по-новому» вже ніхто не може. Тому фракція «Самопоміч» вимагає зупинити це свавілля», – підсумовує народний депутат.

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини