«Я здивований, але СБУ почала працювати», – Садовий про розслідування сміттєвої блокади Львова

Служба безпеки України розпочала розслідування сміттєвої блокади Львова, яка почалась із підпалу міського сміттєзвалища у травні 2016 і тривала більш як рік.

Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив лідер «Самопомочі», міський голова Львова Андрій Садовий.

«Якщо ця справа буде розслідувана, то це буде велика повага до громади міста і до закону. Думаю, треба буде готувати дуже багато камер в українських в’язницях, тому що це була спроба створити екологічну катастрофу у місті», – наголосив Андрій Садовий.

Політик нагадує – цей акт приниження майже мільйонного міста відбувався через те, що Адміністрація президента Порошенка хотіла отримати в ручне управління парламентську фракцію «Об’єднання «Самопоміч». Відповідну угоду, яку пропонували Садовому в АП, він оприлюднив у лютому цього року.

«У цьому процесі було задіяно дуже багато людей, які мали високі посади –  починаючи від Петра Олексійовича до керівників обласних адміністрацій, працівників СБУ, прокуратури, поліції. Багато урядовців були бездіяльними і просто спостерігали, як місту створюють проблеми. І цим людям треба буде давати серйозні відповіді. 

Велика подяка громаді Львова, яка вистояла і витримала це приниження», – додає Садовий.

Нагадаємо, під час робочого візиту до Львова 6 липня президент Зеленський доручив СБУ розслідувати сміттєву блокаду Львова.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини