«Я вважаю за честь сьогодні, що мене знімають через мою принципову позицію», – Парасковія Дворянин

Сьогодні на спеціально скликаній позачерговій сесії Львівської облради депутати усунули Парасковію Дворянин з посади першого заступника голови ради. Таке рішення провладна більшість на чолі з головою облради аргументувала позицією фракції «Самопоміч», яка не співпадає з бажаннями цієї більшості.

Таємним голосуванням 53 депутати підтримали рішення про усунення. 7 депутатів утрималися, 3 проголосували проти. Фракція «Самопоміч» усім складом не брала участі у голосуванні, адже воно відбулося з порушенням норм чинного законодавства та регламенту.

Частина депутатів назвали сьогоднішню сесію судилищем та політичною розправою. «Я завжди відважно і відверто з вами говорю. В цьому залі багато страху і залежності. Я вас розумію, як людина, як жінка. Жодну справу не можна виправдати політикою. Особливо розправу над людиною, над колегою, над жінкою. Але я тут не для того, щоб бідкатися.

Я вважаю за честь сьогодні, що мене знімають через мою принципову позицію. Дорогі мужчини в цьому залі, ті хто проголосував проти і утрималися. Ви сьогодні продемонстрували, що ви справжні чоловіки. Дорогі мої хлопчики, я нікуди не подінуся з цього залу. Я буду стояти на тих самих позиціях, на яких стояла завжди, і наша фракція не буде голосувати на догоду комусь. Те, що ви сьогодні зробили, вам з тим жити», – підсумувала результати голосування Парасковія Дворянин.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини