Я вірю у дії і у те, що ми не БЕЗнаДІЙний народ

Ірина Подоляк, народний депутат “Об’єднання Самопоміч”.

Сьогодні Вознесіння, сьогодні День вишиванки, сьогодні Міжнародний день протидії гомофобії та дискримінації, сьогодні почався Львівський медіа форум, сьогодні в Ужгороді триває найчесніший справжній фестиваль, який зшиває країну, СлободаКульт, сьогодні люди під ВРУ…

А що було вчора, спитаєте ви? А вчора Олег Сєнцов оголосив голодування і фактично визнав, що ітиме до кінця. Вимога одна – відпустити всіх українців, які знаходяться в ув’язнені в Росії і анексованому Криму за сфальшованими звинуваченнями.

А що буде завтра? А завтра українці далі їхатимуть на заробітки в Росію. Уряд не наважуватиметься ввести візовий режим і торгівельні санкції. Мої співгромадяни зі спортивним запалом збираються відвідати ЧС з футболу чи дивитись його по ТБ. Правоохоронним органам бракуватиме інтелекту і честі, щоб належним чином кваліфікувати діяльність російської агентури в Україні, Президент обговорюватиме «російські гарантії» транзиту газу через Україну замість вимагати у світового співтовариства не допустити Північного потоку 2…

Пропоную кожному, хто читає цей текст, уявити себе Олегом Сєнцовим, або Володимиром Балухом, який теж голодує, або Станіславом Клихом чи Павлом Грибом. Спобуйте перевтілитись. На хвилину. А тепер уявіть собі, що це сталось з вашим братом, сином, чоловіком і вам треба пакувати передачі, утримувати адвоката, їздити на побачення в СІЗО або тюрму з ризиком теж бути затриманим, викраденим, підставленим, зрештою, продовжувати жити і просто утримувати родину – кому 20, кому 12, кому 4 роки. У Росії і Криму зараз близько сімдесяти ув’язнених і близько сімдесяти родин потребують нашої реальної підтримки.

Тепер про культуру, духовність і те, як це корелюється з Сєнцовим і з кожним із нас.

Хочу звернутись до усіх українських театрів, музеїв, інших мистецьких установ, де збираються люди на вистави, концерти, виставки, до організаторів поважних фестивалів по всій Україні – будь ласка, підтримайте родини бранців Кремля. Укладіть угоду на здійснення благодійної діяльності з БФ «Родичі бранців Кремля», поставте скриньки на видному місці, хай виконавці – великі і малі зірки – вийдуть на сцену по закінченні кожної події і закличуть людей наповнювати скриньки і офірувати кошти для цього благодійного фонду і самі це зроблять. БФ «Родичі бранців Кремля» – це надійна і жива інституція, з нею співпрацюють і правозахисні організації, і родини ув’язнених і підслідних, його очолює Ігор Гриб – батько Павла.

З таким же проханням хочу звернутися до ієрархів українських церков – прошу вас зробити те саме у всіх парафіях після здійснення релігійних обрядів. Любові, підтримки і милосердя не буває забагато.Турбота про ближнього і того, хто потребує – це і є одне з найвищих покликань християнина. Життя людини є важливішим, ніж будівництво чергового храму. І ви про це чудово знаєте.

Я не вірю у політичні заяви чи колективні листи будь-кому – це вже давно дискредитований і бездушний інструмент. Я вірю у дії і у те, що ми не БЕЗнаДІЙний народ. Зробімо це не для когось, зробімо це для себе.

І ще раз про ЧС з футболу: Росія – це війна. Там сьогодні безневинно страждають десятки наших громадян. Не їдьте у вогонь і не тягніть його у свою хату, кожен українець там загрожений і кожен може стати Сєнцовим.

БО БФ «Родичі політв’язнів Кремля»

Код за ЄДРПОУ 41757119

МФО 322669

ТВБВ № 10026/045 філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ “Ощадбанк”

Гривня: рахунок № 26006300032429/980

Долар: рахунок № 26006300032429/840

Євро: рахунок № 26006300032429/978

Громадська організація об’єднує родичів українських громадян, які є в тюрмах та слідчих ізоляторах Росії й тимчасово окупованого Криму з надуманих «політичних» статей.

Джерело: https://zaxid.net

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини