Я спокійно ставлюся до перевірки ГПУ, бо на відміну від інших політиків не вигравала в лотерею, а все життя до Ради працювала в бізнесі, — Острікова

Вчора з медіа дізналася, що ГПУ вже більш як місяць розслідує кримінальне провадження за фактом мого ймовірного ухилення у 2014 році від сплати податків. Прокурори мене не викликали, навіть не повідомляли, на жаль, податкова перевірка моїх доходів не здійснювалась.  

Однак, я спокійно до цього ставлюся, бо на відміну від інших політиків не вигравала в лотерею, не отримувала мільйони від дідуся, а все життя до Ради працювала в бізнесі. За розповсюдженою слідством інформацією, «у 2014 році Остріковою отримано дохід у вигляді дивідендів від ПрАТ «КУА «Карпати-Інвест», однак у її деклараціях 2015-2016 відсутні будь-які цінні папери та корпоративні права, з яких можливо отримати дивіденди».

Я дійсно отримала у 2014 році дивіденди за цінними паперами. Після цього у грудні 2014 року, у зв’язку з обранням мене народним депутатом до Верховної Ради, на виконання вимог закону «Про запобігання корупції» я вказані цінні папери продала.

При цьому, у моїй декларації за 2014 рік вказано і дохід від дивідендів, і дохід від продажу цінних паперів. З цієї операції сплачені всі необхідні податки. Дивно, що прокуратура бачить одне і не бачить іншого, хоча це два сусідні рядки у декларації.

Ну, нічого. Сьгодні піду до ГПУ і допоможу уповноваженій особі розібратися з документами та виправити цю прикру помилку. Якщо це, звісно, не політичний тиск за мою поправку в Держбюджет  про зменшення у 2018 році фінансування ГПУ; за мою позицію щодо створення фінансової поліції з позбавленням прокуратури і СБУ права займатися так званою «економікою» стосовно підприємців; або за мої постійні депутатські запити щодо контрабандистів та їх фірм-одноденок.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті