«Я оскаржуватиму це рішення в суді і впевнений, що переможу», — Сєнкевич

Опозиційний Блок та Блок Петра Порошенка об’єднались проти мера Миколаєва Олександра Сєнкевича. Сьогодні після звіту міського голови, який тривав понад 5 годин, проголосували за дострокове припинення повноважень Сєнкевича.

“Таке голосування – найкраща оцінка для мене. Я радий, що голосування пройшло у повному складі міської ради. Як кажуть – маски знято. Я це рішення буду оскаржувати у суді і впевнений, закон буде на моїй стороні”, – зазначив після голосування Олександр Сєнкевич.

У залі мера Миколаєва підтримували понад 100 мешканців міста.

“Сьогодні відбулося зґвалтування місцевого самоврядування у місті Миколаєві. Але у Миколаєва – велике майбутнє і я – частина цього майбутнього. Разом з людьми які, які є тут та з багатьма миколаївцями, які обрали мене на позицію міського голови. Я обов’язково продовжу свою роботу. Та обов’язково буду робити все, щоб в наступного складі Миколаївської міської ради була багато вільних і незалежних людей, які прийматимуть власні рішення, а не під чиюсь указку”, – підсумував міський голова Миколаєва.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини