«Я не шкодую, що відмовився від прем’єрства», – Садовий
При Порошенкові бути успішним прем’єром було не можливо – він сам одночасно був і Президентом, і Прем’єром, і всім. 
 
Так про свою відмову від пропозиції очолити уряд сказав в ефірі телемарафону «Вибір країни» сказав лідер  «Самопомочі» Андрій Садовий. 
 
«Тоді, коли мені пропонували посаду, я прийняв відповідальне рішення. Адже щоб бути якісним прем’єром, ти мусиш опиратися на робочу більшість. Тоді коаліції реально не було, в Уряді було купа вакансій міністрів. Це недопустимо в той час, коли країна перебуває у стані війни. Повинна бути злагоджена, якісна робота», – сказав Садовий.
 
Політик додав – сподівається, саме така ситуація буде в наступному парламенті та сформованому ним уряді: «Коли ти вранці парламент ухвалює рішення, а уряд їх втілює в життя вже після обіду. Бо те, що ми мали останніми роками – це було сумно».
object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини