«Вимагаємо від Мінагрополітики зупинити знищення стратегічного аграрного підприємства – Полтавського комбінату хлібопродуктів», – Семенуха

Полтавщина, регіон-лідер в аграрній галузі, через бездіяльність правоохоронних органів за мовчазної згоди Мінагрополітики фактично втратила стратегічне, ще рік тому успішне прибуткове підприємство Полтавський комбінат хлібопродуктів.

Сьогодні робота державного підприємства паралізована, а працівники понад півроку не отримують зарплату.

«Ситуація, що склалася на підприємстві, неприпустима: спочатку виявлена нестача сировини на мільйони гривень, потім втеча директора, обшуки, призупинення роботи, далі відключення енергоносіїв і невиплата зарплат! – обурюється народний депутат Роман Семенуха, який відвідав комбінат під час робочої поїздки до Полтави. – Але водночас підозри колишньому керівнику не оголошено, що свідчить про фактичну бездіяльність правоохоронців. Проте найбільше обурює позиція Мінагрополітики, у віданні якого знаходиться Полтавський КХП.  Не призначено  тимчасового директора, не оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника держпідприємства.

Така позиція – це  ніщо інше як свідоме блокування роботи комбінату, яке призведе до його знищення або фактично рейдерського захоплення в інтересах окремих осіб, що монополізували галузь ще за часів Януковича, і продовжують робити це за нової влади».

За словами народного депутата Анни Романової, передовсім потрібно вирішити проблему з виплатою заборгованості працівникам. Йдеться про суму понад п’ять мільйонів гривень,  і люди фактично доведені до відчаю.

«Самопоміч» вже найближчим часом спрямує запити до НАБУ з вимогою негайно втрутитися у ситуацію та з’ясувати усі обставини злочину.

«Окремо ми вимагатимемо від в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка дати публічну відповідь, чому і досі не призначений директор та не оголошено конкурс на заміщення вакантної посади, – заявив Роман Семенуха. – Адже допоки на підприємстві немає легітимного керівника, жоден постачальник зерна не зможе завезти туди свою продукцію, а це прямий шлях до остаточного зупинення підприємства, повного банкрутства та знищення».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини