Виключення щодо люстрації для військових генералів можуть робитися тільки поіменно

Ми не повинні допустити, щоб прикриваючись потребами війни, люстрації уникали люди, котрі служили режиму Януковича. Про це заявив Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи можливі зміни в Законі про очищення влади.

“Ми не маємо звільняти від люстрації людей, які і на війну не поїдуть, але не понесуть відповідальності за те, що вони робили за часів режиму Януковича.

Ми хочемо, щоб виключення по застосуванню закону давалися виключно поіменно, тим військовим генералам, які мають довіру армії. І вони мають публічно отримувати дозвіл на те, щоб працювати на безпеку країни”, – зауважив він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини