Вихід тільки один – повна заміна мертвого на живе

Мій колега по парламенту і друг Іван Мірошніченко написав, що на антирейдерський форум зупинена реєстрація. Бо вже записалось 320 чоловік – а стільки нема місця. І це власне той випадок, що нема чому радуватись. Це вам не #itarena де при величезних цінах зал вщент заповнений. Це коли і далі нема впевненості в приватній власності. 

І от що мені подумалось. Ці вибори виграє той президент, який поообіцяє і зробить дуже «просту річ» – 100% заміну суддівського, прокурорського і ментовського (крім патрульних поліцейських ) корпусу. Бо антикорупційний суд, яким би він не був гарним, не винесе того всього бєзпрєдєла який зараз коїться я в державі. 

Бо це зараз війна між живим і мертвим. І мертвяки заражають смерттю всіх нових людей, які приходять. І нема на то ради. І які би гарні не були декілька % поточних суддів – вихід тільки один – повна заміна мертвого на живе. Бо при всіх недоліках патрульних поліцейских – в них світяться очі – вони живі. 

Для тих хто мене знає – вибачайте за такий не науковий пост. Я за живих людей. І проти мертвяків при владі.

Олексій Скрипник
object(WP_Term)#12936 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12937 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті