Вихід із проблеми монетизації субсидій для ОСББ знайдено

Щойно із кабінету міністерства соціальної політики вийшли голови ОСББ — Міністерство погодило квазімонетизацію.
Домовились, що до липня 2018 року управління соцзахисту будуть перераховувати субсидії на рахунки ОСББ. Але на умовах, що ОСББ отримають від управлінь соцзахисту реєстри одержувачів субсидій в будинку, а також визначення сум нарахованих і фактично сплачених субсидій.

ОСББ, в свою чергу, нараховуватимуть повну суму внесків своїм членам об’єднання, і у разі неповного погашення субсидій державою, обліковуватимуть борг конкретного власника перед ОСББ. Деталі — незабаром у прес-релізі Міністерства.

Команда “Об’єднання “Самопоміч”, яка активно наполягала на вирішенні питання субсидій, вітає таке бачення першого етапу врегулювання ситуації.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини