«Ви хочете повторення Холодного Яру?» – Олег Березюк до голів фракцій та голови парламенту

Існують права, які є непорушними та невідчужуваними у всі часи – право людини на життя, на свободу, на власність. Це дано Богом, і це є у нормальному демократичному суспільстві найбільшою цінністю.

«Держава — це не орган, який цим правом розпоряджається, а орган, створений людьми та зобов’язаний ці природні права людей берегти і гарантувати їх дієвість. Що відбувається в Україні?

Львів завалюють сміттям, ставлячи під загрозу здоров’я, а відтак, життя громадян, в Полтаві відбувається наруга над правом на свободу вільно розпоряджатися своїм містом, на Кіровоградщині палили збіжжя та били селян, які повстали проти рейдерства на захист своєї власності!»

«Людей знову заганяють у глухий кут – або рабство, або протест. Але люди рабами не будуть. Історія це доводить. Ви хочете повторення Холодного Яру? І злочинно це провокувати шляхом приниження людей та утиснення основ демократії. Де правоохоронні органи? І де дієвість законотворчої гілки влади?»

«Чому до сьогоднішнього дня не виноситься в зал проект закону про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі за відкритими списками? Боїтеся, що не реплікуєтесь у наступному парламенті? Бійтеся!

Чому до сьогоднішнього дня не виноситься законопроект про антикорупційний суд? Боїтеся? Хочете шоу кожного дня? Чому не виноситься закон про окуповані території? Боїтеся сказати людям правду, що на війні заробляєте? Сьогодні 250 тисяч українських воїнів можуть опинитись в такій же ситуації, як і наш військовий в Італії — заарештований, бо влада порушує їхні права на свободу і життя, не приймаючи закон про окуповані території».

«Не треба приймати багато законів. Треба ухвалювати сутнісні закони, які змінюють владу для захисту природних прав людей. І нагадаю – основні права захищаються самою природою людини. Не доводьте до цього!» – Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини