Воюємо чи торгуємо? – читайте у новому номері газети «Самопоміч»

Читайте у газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 17 лютого:

– Воюємо чи торгуємо? Ветерани АТО продовжують блокувати торгівлю із окупованими територіями.

– Як всі українці співфінансують російську окупацію. Поки парламент не ухвалить законопроект про тимчасово окуповані території, ми всі будемо оплачувати «щасливе» життя народних республік.

– Не варто зупинятися. Рішення, які парламент повинен ухвалити, щоб продовжити боротьбу із корупцією в Україні.

– Пацієнту – лікаря. Лікарю – зарплату. Під час ухвалення державного бюджету на 2017 рік охорону здоров’я поставили в катастрофічні умови.

– Закон про державну мову: прийняти реальність. Дивовижним чином питання мови в Україні завжди стає політичним.

– Ілля Рєпін – український живописець. Мало хто знає, що художник, якого всі звикли вважати росіянином, – українець не лише за місцем народження, але й духом.

– Сортуємо сміття вдома. Прості поради, як зменшити кількість відходів та сортувати сміття для його подальшої переробки.

Усі номери газети доступні на сайті https://issuu.com/samopomichua

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно передплатити газету та отримувати її двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для оформлення безкоштовної передплати можна обрати зручний спосіб із трьох варіантів:

1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (з 9:00 до 13:00, 14:00 до 18:00 год., дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні);

2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

3. Заповнити бланк квитанції для передплати та принести її у найближчий офіс «Самопомочі» у вашому місті.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини