Войціцька: «Є побоювання, що на парламентських виборах буде задіяно багато схем»

Коментуючи можливе невизнання Держдумою РФ результатів виборів Президента України, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька наголошує: «Україні та українцям свою домівку будувати. Треба не оглядатися, що там у сусіда, який нам історично та географічно дістався, і якого ми, на жаль, ніколи не позбудемося».

Відтак, у контексті виборів Україні необхідно забезпечити конкурентні та справедливі вибори не тільки Президента, але й нового скликання Верховної Ради, які заплановані на осінь. Щодо них у парламентаря виникають певні підозри. 

Вікторія Войціцька розповідає: «Є дуже великі побоювання, що парламентські вибори будуть настільки запеклими, що ми бачитимемо багато схем, адже боротьба буде за прем’єрське крісло, за контроль над парламентом, який, в тому числі, може і послабити інститут Президента. Вже сьогодні лунають ідеї, що треба вчергове повернутися до питання змін до Конституції, треба внести зміни, які би послабили новообраного Президента».

Тому головне завдання України і на виборах Глави держави, і на виборах Верховної Ради – забезпечити демократичність процесу волевиявлення та справедливий процес підрахунку результатів.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини