Войціцька: «Вибори 2019 року – це цивілізаційний вибір. Або ми знову збагачуємо олігархів, або робимо відповідальний вибір»

Президентська кампанія, яка розпочалася в Україні, буде однією з найбрудніших за всі часи незалежності України. Відтак, для дискредитації конкурентів використовуватимуться будь-які методи. Особлива увага приділятиметься політикам, участь яких у виборах ставить під загрозу сьогоднішній статус-кво в Україні, тобто збереження монополій та надприбутки олігархату.

«Тому, – зауважує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька, – не дивно, коли буквально напередодні зламали YouTube-канал нашого кандидата в Президенти Андрія Садового. Я більш ніж переконана, що завтра можуть виникнути фейкові переписки та фотографії».

Крім того, люди уже повідомляють парламентарям, що громадянам пропонують  отримати кошти у разі, якщо людина поставить свій підпис під тим, що підтримує на майбутніх виборах чинного Президента.

Вікторія Войціцька додає: «Найстрашніше те, що починають шантажувати представників, у тому числі, бюджетної сфери. Знаю історії, коли від вчителів у школі вимагають йти та агітувати за Президента. Це навіть відслідковується. Технології не просто будуть, а вже зараз використовуються».

Тож, підсумовує народний депутат, вибори 2019 року – це цивілізаційні вибори. Україна або обере Президента, котрий продовжить збагачувати олігархів за рахунок людей, або розірве це порочне коло, зробивши свідомий вибір та привівши до влади Президента, який втілюватиме сподівання, які були, зокрема, і в людей під час Майдану.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини