Войціцька: «Українці показали «червону картку» чинній владі»

У першому турі президентських виборів українці показали «червону картку» чинній владі. Про це заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька.

Парламентар деталізує: «30% людей, які проголосували в першому турі за Зеленського, голосували не за програми, не за команди. Перш за все, це була емоція. Це була «червона картка» сьогоднішній владі».

Причина такого результату Петра Порошенка – той факт, що за майже п’ять років його президентства життя багатьох українців погіршувалося, а не покращувалося.

Громадяни втомилися слухати обіцянки. Вікторія Войціцька констатує: «Петро Олексійович, особливо, коли увімкнені суфлери, вміє дуже гарно говорити або читати. Але чого варті його слова, коли в нього один з найвищих антирейтингів як політика серед українців».

Водночас чимало питань є і до Володимира Зеленського. Зокрема, побоювання в українців та наших міжнародних партнерів викликає той факт, що він досі не дав чіткої відповіді на питання, хто є його командою.

Народний депутат підкреслює: «Кандидат в Президенти пан Зеленський мав би нам сказати, хто буде Генеральним прокурором, міністром оборони, кандидатурою на пост Прем’єр-міністра, хто буде очолювати апарат Президента».

«Дуже хотілося б побачити цих людей та почути, якою буде їхня політика», – підсумовує Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини