Войціцька: «Що робити людям, поки облгази і уряд грають  у тарифний пінг-понг?»

Вікторія Войціцька від «Самопомочі» запитує в уряду, за якими нормами людям платити за газ: «Ми спостерігаємо пінг-понг між облгазами і урядом: коли облгази скасовують відповідне рішення уряду в судах. Після того знову облгази йдуть в суди і підвищують норми споживання з 3-х до 9-ти кубометрів. Скільки це триватиме?»

Уряд радить платити за нормами Кабінету Міністрів.

Також Войціцька поцікавилася дивною ситуацією щодо оплати за встановлення лічильників: «Хто вам порадив перекласти відповідальність і головний фінансовий тягар за встановлення лічильників на «Нафтогаз»? Вже споживачі газу платили за це в минулому, коли це було вже включено в тарифі. А тепер уряд пропонує, щоб державна компанія «Нафтогаз» це профінансувала».

Міністр соцполітики Андрій Рева відповів, що «Нафтогаз» заплатить за встановлення лічильників населенню, а потім виставить рахунки облгазам і поверне гроші».

Але Войціцька наголошує: «Це означає, що люди платитимуть двічі, адже вибивати гроші з облгазів буде майже неможливо».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини