Войціцька: «Росія поводить себе як класичний терорист, поповнюючи кількість заручників»

Кажучи про перспективи звільнення українських військових заручників, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька наголошує: «Росія поводить себе як класичний терорист. Тільки це терорист на рівні всієї земної кулі.

Те, що відбулося в Керченській протоці, і те, що наші військові тепер, на жаль, чекатимуть на рішення «справедливого» суду в Москві, є ще однією демонстрацією того, що вони поповнюють кількість своїх заручників, якими будуть продовжувати шантажувати та торгувати з усім світом».

За її словами, показовою в цій ситуації є реакція світової спільноти на дії РФ. Наприклад, відмова Дональда Трампа від зустрічі з Путіним та заяви Ангели Меркель і Терези Мей про порушення питання щодо українських військових заручників на G-20.

«Це ознака того, – акцентує парламентар, – що ми, як Україна, яка, на жаль, має справу з дуже потужним та цинічним терористом, маємо підтримку з боку наших партнерів».

Вікторія Войціцька продовжує: «Що ж нам робити? Маємо визнати, що тільки через дипломатичні шляхи можемо звільнити наших людей. Це має бути ціла коаліція».

Крім того, народний депутат додає: «Нам треба бути готовими до найгіршого. Ми маємо стати економічно та військово потужними».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини